Чим такий популярний натуральний шоколад для торта?

Posted on

Якщо ви вирішили скуштувати натуральний шоколад, варто знати, що його не знайти на полицях супермаркетів.

Такий продукт, як шоколад для тортів, виробляється тільки з якісних натуральних інгредієнтів. У рецептурі кондитерського шоколаду лежить технологія виготовлення, якою вже понад 400 років. Шоколад для кондитерів дещо відрізняється від звичної шоколадки з будь-якого магазину. Справа в тому, що шоколад кондитерський купити можна тільки в спеціалізованому кондитерському магазині, в каталозі якого представлені різні види цих ласощів. Такий продукт як шоколад для тортів, виробляється тільки з якісних натуральних інгредієнтів. У рецептурі кондитерського шоколаду лежить технологія виготовлення, якою вже понад 400 років. Шоколад для кондитерів дещо відрізняється від звичної шоколадки з будь-якого магазину. Справа в тому, що шоколад кондитерський купити можна тільки в спеціалізованому кондитерському магазині, в каталозі якого представлені різні види цих ласощів (див. посилання https://karamelia.com.ua/). Оскільки шоколад кондитерський виготовляється виключно з натуральних какао бобів, його ціна відповідає якості. Оскільки шоколад кондитерський виготовляється виключно з натуральних какао бобів, його ціна відповідає якості.

Для яких виробів можна придбати кондитерський шоколад? Це питання часто задають початківці або домашні кондитери, тому що не до кінця розуміють, навіщо їм купити справжній шоколад, якщо для домашнього торта можна використовувати магазинний. Відразу варто сказати, що купити натуральний чорний шоколад потрібно навіть якщо ви кондитер-аматор. Смак натурального шоколаду та плитки із супермаркету кардинально відрізняється. Кондитерський шоколад, купити який можна за доступною ціною, виготовляється із цілісних какао бобів та какао олії, без додавання консервантів, підсилювачів смаку та іншого. Завдяки такому складу купити шоколад для кондитерів необхідно для досягнення насиченого шоколадного смаку у своїх виробах або в чистому вживанні.

Досвідчені кондитери знають, що купити кондитерський шоколад можна в різних видах: цілісні плитки, дропси (маленькі монетки) або в монолітних плитах. Для зручнішого використання, рекомендуємо справжній шоколад купити в дропсах. У такому вигляді використовувати справжній шоколад (ціна може залежати від концентрації какао в продукті) набагато зручніше для приготування напівфабрикатів для тортів, тістечок, печива або цукерок як початківцям, так і професійним кондитерам. У будь-якому випадку, в якому вигляді купувати натуральний чорний шоколад варто вирішувати вам залежно від індивідуальних потреб.

Усі етапи виготовлення шоколаду для кондитера суворо контролюється з виробництва. Завдяки ретельному відбору сировини для шоколаду, ви можете бути впевнені у високій якості натурального шоколаду. Також, купити шоколад для торта можна з різним вмістом вершків, какао та цукру, тому ви можете підбирати ласощі для кожного рецепту окремо.