Щорічна церемонія нагородження Cabinet Boss відзначила діяльність лабораторії Ескулаб та її співзасновника Сергія Дядюшко

Posted on
Сергій Дядюшко Ескулаб

Кожному з нас відомо, що для отримання певної відзнаки або нагороди варто прикласти чимало зусиль. Але лабораторії Ескулаб в 2021 році вдалося стати найкращим медичним лабораторним закладом в номінації «Медична лабораторія року: інновації, якість, надійність». 

Сам співзасновник першої соціальної лабораторії Ескулаб Сергій Дядюшко має медичну освіту, тому розуміє наскільки важливо, щоб всі лабораторні дослідженні проводилися швидко та якісно. Перш за все це необхідно для того, щоб фахівці медичної галузі могли максимально точно та своєчасно встановити діагноз. Це дуже важливо, адже згаяний час піде не на користь пацієнту, що нерідко призводить до непоправних наслідків. За словами Сергія Дядюшко, в компанії своєчасно оновлюють все обладнання та постійно підвищують кваліфікацію співробітників. 

Перш за все варто відзначити, що у 2021 році в лабораторії Ескулаб було встановлене додаткове обладнання для проведення лабораторних досліджень сечі та виявлення більшості типів складних алергенів. Також, лабораторія Ескулаб використовує передову систему інформування та сповіщення своїх клієнтів. Перш за все варто зупинитися на ідентифікації біоматеріалів. При здачі аналізів, кожній пробірці присвоюється власний унікальний штрих-код, в якому буде міститись вся необхідна інформація по пацієнту. Такий варіант реєстрування аналізів повністю виключає вірогідність помилки внаслідок людського фактору, а значить кожен клієнт лабораторії отримає достовірні результати дослідження. 

Сергій Дядюшко Cabinet Boss

Додатково варто відзначити, що отримати результати аналізів можна не тільки у відділенні лабораторії, де проводили збір біоматеріалу, але й шляхом інформування на електронну пошту або через смс-повідомлення. Також, кожен клієнт лабораторії Ескулаб може створити власний електронний кабінет, де можна отримати всю необхідну інформацію. Це дуже зручно та повністю безпечно. 

Окремо варто відзначити, що компанія співпрацює з багатьма медичними центрами та клініками, де також можуть проводити забір біоматеріалів для проведення лабораторного дослідження в Ескулаб. В таких випадках лабораторія надає власний облаштований автомобіль та обладнання в якому підтримується необхідний температурний режим, щоб доставити біоматеріал на дослідження в лабораторію.